fbpx

Projektujemy i drukujemy wizytówki

Wizytówki to jeden z najważniejszych elementów wymiany kontaktów z Klientem. Przy projektowaniu wizytówek stawiamy na jakość i indywidualne podejście do każdego Klienta. U nas w łatwy, szybki sposób zamówisz indywidualne projekty wizytówek dla Ciebie i Twoich pracowników.

Zaufaj nam, a my zajmiemy się resztą.

wizytowka deepger

Poznaj rodzaje oferowanych wizytówek

Wizytówki Standardowe

Wizytówki Lakier UV

Wizytówki 3D Lakier UV

Wizytówki Złocone

Wizytówki Sebrzone

Jak wygląda współpraca

01

Skontaktuj się

Wypełnij formularz w którym dokładnie opisz czego oczekujesz Jeśli posiadasz pliki, które będą potrzebne do wykonania wizytówek na wyślij je nam na maila biuro@creativ24.pl.  

02

Wycena projektu

Każdy realizowany przez nas projekt wyceniamy indywidualnie. Staramy się aby wycena zawsze była najbardziej doprecyzowana i dopasowane do Twoich potrzeb.

03

Projekt i akceptacja

Przygotowujemy projekt na podstawie podanych wytycznych tak aby był dopasowany do Ciebie. Gdy będziemy mieli już gotowy projekt wysyłamy go do twojej akceptacji.

04

Druk oraz wysyłka

Gdy tylko akceptujesz przygotowany projekt zlecamy jego druk a następnie zaraz po jego wydrukowaniu wysyłamy wizytówki do Ciebie.

Co powinna zawierać wizytówka firmowa?

Wizytówka to przedmiot, który ma reprezentować naszą firmę oraz nas samych, dlatego ważne jest aby znalazły się na niej odpowiednie informacje. Należy głównie skupić się na najważniejszych danych, które będą reprezentowały to kim jesteśmy, jaką firmę reprezentujemy oraz krótką informację co posiadamy w ofercie. Skup się na kluczowych kwestiach, które będą potrzebne aby twój klient mógł nawiązać z Tobą kontakt. Kluczowymi będą takie dane jak numer telefonu, e-mail, adres siedziby, imię, nazwisko, stanowisko pracownika oraz dane firmy.

Nowoczesne wizytówki firmowe

Wizytówka ma reprezentować twoją firmę i Ciebie dlatego ważny jest także jej design. Musi on pasować kolorystycznie oraz wizualnie do twojej firmy. Tworząc projekty nasza firma skupia się na aktualnych trendach w designie jednocześnie starając się aby twoja wizytówka wyróżniała się podczas targów, konferencji oraz innych spotkań biznesowych.

Liczy się dla nas jakość i indywidualne podejście do każdego Klienta.

 

Nasze Projekty

Realizacje

Referencje

Opinie o nas

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej możesz poznać najczęstsze pytania naszych klientów odnośnie wizytówek.

Ile czasu trwa przygotowanie projektu graficznego wizytówki?

Zwykle projekty wizytówek przygotowujemy do 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Aby ten proces był jak najszybszy musimy uzyskać od klienta jak najwięcej informacji potrzebnych do przygotowania projektu. Gdy będziemy wiedzieć jakie są oczekiwania zamawiającego unikniemy zbędnych poprawek co pozwoli skrócić czas przygotowania zamówienia.

 

Ile trwa wydruk wizytówek?

Wydruk wizytówek zazwyczaj trwa od 2 do 4 dni roboczych. Czas ten może się nieznacznie wydłużyć w przypadku bardziej skomplikowanych lub większych zamówień. 

Czy będę mógł odebrać wizytówki osobiście?

Odbiór osobisty wizytówek jest możliwy w naszym biurze, ale może to nie znacznie wydłużyć czas oczekiwania na zamówienie. Dlatego właśnie zachęcamy do skorzystania z opcji dostawy kurierem.

Ile kosztuje projekt i wydruk wizytówek?

Nasz zespół za każdym razem dokonuje indywidualnej wyceny projektu, ponieważ na cenę projektu i druku wizytówek składa się bardzo dużo różnych czynników.

Czy przygotowujecie specjalne rodzaje wizytówek?

Tak, realizujemy zamówienia na wizytówki standardowe, złocone, srebrzone, UV czy także wypukłe wizytówki.

Kontakt

Wyślij nam wiadomość

Masz jakieś pytania albo chciałbyś otrzymać od nas niezobowiązująca ofertę? Jesteśmy tu aby Ci doradzić i podpowiedzieć dlatego śmiało możesz do nas napisać a my postaramy się pomóc.

  Dane Kontaktowe

  +48 737 888 422

  biuro@creativ24.pl

  Godziny otwarcia
  Pn - Pt: 8.00 - 16.00

  5/5 - (48 votes)