Strony Internetowe Ropczyce

Tworzenie stron internetowych to jedna z naszych  specjalności. Tworzymy strony internetowe w pełni dostosowane do branży, naszych klientów. Dbamy także o to aby funkcjonalność szła w parze z nowoczesnym wyglądem, dlatego tworzone przez nas strony są idealnie dopasowane do danej branży oraz oparte o najnowocześniejsze rozwiązania i narzędzia.

Skontaktuj się z nami

Nasze realizacje

Strony Internetowe Ropczyce

Strona internetowa Ropczyce? Dlaczego my?

Przede wszystkim nasze strony internetowe tworzone są z pasją a nie wysiłkiem, dlatego w każdy nasz projekt wkładamy nie tylko nasze doświadczenie ale także naszą kreatywność.  Naszym największym celem jest spełnienie Twoich oczekiwań jednocześnie dostosowując projekt strony internetowej do najnowszych trendów łącząc to z intuicyjnym i nowoczesnym wyglądem. Staramy się aby nasze strony internetowe zawsze były przemyślane przed ich wykonaniem. Oferowane przez nas strony internetowe dostosowane są do cały czas zmieniających się wymogów wyszukiwarek, w tym także kierujemy się zasadą dostępności aby strona internetowa wyglądał na każdym urządzeniu świetnie. 

01

Responsywność

Nasze strony internetowe zawsze dostosowane są do urządzeń biurowych jak i mobilnych. Dzięki temu twój klient zawsze zobaczy świetną stronę internetową nie zależnie na jakim urządzeniu ją wyświetli.

02

Optymalizaja

Strony internetowe naszego autorstwa zawsze są dostosowane do najnowszy wymogów popularnych wyszukiwarek co czyni je bardziej dostępnymi i prostszymi dla potencjalnych klientów.

03

Prosta Obsługa

Dzięki zastosowaniu cmsów nasze strony internetowe są bardzo proste w obsłudze nawet dla kogoś kto nie miał wcześniej z nimi styczności i umożliwiają ciągła zmianę treści na stronie.

04

Wsparcie

Każdy z naszych Klientów może zawsze liczyć na wsparcie z naszej strony nawet po zakończeniu projektu strony internetowej. 

Referencje

Opinie o nas

Nasza oferta na twoją stronę internetową

Cennik stron internetowych Ropczyce

Strony internetowe Ropczyce - Najczęściej zadawane pytania

Poniżej możesz poznać najczęstsze pytania naszych klientów odnośnie tworzonych przez nas stron internetowych.

Ile kosztuje strona internetowa?

Na to pytanie bardzo ciężko odpowiedzieć bez wcześniejszego kontaktu z klientem. Cena strony internetowej może zależeć od wielu czynników składających się na koszt jej stworzenia oraz ilość czasu jaką agencja musi poświęcić aby wykonać projekt. Najtańsze strony internetowe tak zwane "onepage" to koszt od około 1 200 zł. Jeśli chcemy aby nasza strona internetowa była bardziej rozbudowana i zawierała nawet kilkanaście podstron cena będzie się wahać w granicach 3 000 a 6 000 zł. W indywidualne projekty na zamówienie klienta trzeba będzie zapłacić jeszcze trochę więcej. 

Jak wygląda realizacja strony internetowej?

Wszystko zaczyna się od ustalenia z klientem oczekiwań odnośnie strony internetowej. Jest to bardzo ważny krok w którym ustalamy jak ma wyglądać strona internetowa i jakie ma posiadać funkcje. W następnym etapie dokonujemy wyceny projektu oraz po uzgodnieniach podpisania umowy z klientem. W ostatnim etapie przedstawiamy klientowi wersję demo serwisu oraz wprowadzamy odpowiednie poprawki według zaleceń klienta. Po całym procesie publikujemy stronę internetową i przekazujemy jej dane naszemu klientowi.

Ile czasu zajmuje stworzenie strony internetowej?

W zależności od wybranej opcji i dostosowań strony internetowej pod klienta czas realizacji może wynieść od 1 do nawet 6 tygodni. W przypadku bardziej skomplikowanych indywidualnych projektów z oryginalnym projektem czas ten może ulec dodatkowemu wydłużeniu.

Czy będę mógł dodawać treści na swoją stronę internetową?

Wszystko zależy od projektu strony internetowej. Zazwyczaj tworzymy projekty na popularnych cms'ach co później ułatwia administrację stroną internetową oraz ewentualne wprowadzanie zmian. Oczywiście w przypadku takich stron klient otrzyma odpowiednie informację dzięki którym będzie mógł wprowadzać zmiany na stronie.

Czy moja strona internetowa będzie dostosowana do komórek?

Tak, wszystkie nasze strony internetowe są dostosowane do większości popularnych urządzeń. Czymże byłaby twoja strona jeśli klienci mobilni nie mogli z niej korzystać.

Kontakt

Wyślij nam wiadomość

Szukasz firmy która zajmuje się tworzeniem stron internetowych na terenie Ropczyc? Masz jakieś pytania albo chciałbyś otrzymać od nas niezobowiązująca ofertę? Jesteśmy tu aby Ci doradzić i podpowiedzieć dlatego śmiało możesz do nas napisać a my postaramy się Ci pomóc.

    Dane Kontaktowe

    +48 737 888 422

    biuro@creativ24.pl

    Godziny otwarcia
    Pn - Pt: 8.00 - 16.00