fbpx

Ile kosztuje sklep Internetowy?

Wiele firm w obecnych czasach szuka jak najlepszych metod sprzedaży wykorzystując do tego Internet. Sklep internetowy to aktualnie jedna z najlepszych metod sprzedaży i promocji swoich produktów w Internecie. Chcąc założyć własny sklep internetowy firma staje przed szeregiem pytań odnośnie inwestycji np. takich jak: „Czy sklep internetowy jest dla takiej firmy jak nasza?”,  „Czy będziemy potrafili obsłużyć taki sklep internetowy?”, czy także „Ile kosztuje sklep internetowy?”

Dla kogo jest sklep internetowy

Sprzedaż za pomocą sklepu internetowego polecana jest przedsiębiorstwom handlowym lub usługowym mającym w swojej ofercie ustandaryzowany katalog produktów (np.: hotele, biura podróży, kursy).

ile kosztuje sklep internetowy

Od czego zależy cena sklepu internetowego

Cena sklepu internetowego uzależniona jest od dwóch głównych czynników. Na pierwszy z nich składa się cena miejsca na serwerze (hostingu) wraz z domeną oraz certyfikatem ssl i mogą one wynieść do kilkuset złotych. Drugim z czynników jest architektura sklepu, jego przygotowanie oraz funkcjonalności jakie ma posiadać. W tym przypadku ceny mogą znacznie różnić się w zależności od firmy i rodzaju sklepu.

Ile kosztuje sklep internetowy?

Decydując się na sklep internetowy na własność należy liczyć się z kosztami rzędu od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Sklep internetowy w 2022 to koszt od 3500 do 8000 zł netto. W przypadku bardziej skomplikowanych projektów musisz przygotować się na wyższe koszty. Tego typu sklep nie posiada żadnych dodatkowych opłat. Klient otrzymuje gotową platformę i może korzystać z niej bezterminowo. Jednym warunkiem poprawnego funkcjonowania sklepu jest opłacenie hostingu, domeny i certyfikatu SSL

Chcesz założyć własny sklep internetowy? Skorzystaj z naszego kalkulatora wyceny sklepu internetowego lub skontaktuj się z nami jesli masz jakieś pytania.

5/5 - (9 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *